Karadeniz’in incisi Trabzon; Sümela Manastırı, Kuştul Manastırı, Atatürk Köşkü,Ayasofya Müzesi, Eğrisu Yaylası gibi pek çok güzelliğe sahip ilimizdir. Sert iklimi olan bu şehirde ekonomik faaliyetler genel olarak deniz mahsullerindendir.Balıkçılık ile beraber tarım ve hayvancılık da insanların geçiminde oldukça büyük rol oynar. 

          Tertemiz havası ve büyüleyici yemyeşil yaylalarıyla, yerli ve yabancı bir çok turistin ilgisini çekmektedir. Bakır objeler, özel yapım bıçak ve tesbihten, altın ve gümüşten bir çok hediyelik eşya bulunmaktadır. Gezerken, yaylaların mis kokusu sizi kendinizden geçirecek. Yaklaşık 4 kilometrelik temiz, düzenli bir sahil yolu vardır. Ganita’dan başlar, Beşirli’nin sonuna kadar uzanır. Hem şehir, hem de köy ve yayla hayatını, Avrupa ve Anadolu kültürlerinin iç içe olduğu şehirdir Trabzon. Adet, yaşam tarzı, gelenek ve görenekleri bakımından kendine özgü özellikler taşımaktadırlar. 

          Karadenizin bir çok şehrinde olduğu gibi, Trabzon’da da kemençe ve şimşir kaval, tulum gibi çalgılı müzik aletleri vardır. İnsanları oynamayı, eğlenmeyi sever. Kara lahana, hamsi, fasülye, mısır ve çay bolca tüketilir.Doğal güzellikleriyle, temiz havasıyla, sıcakkanlı insanlarıyla bu şehir her zaman insanların ilgisini çekmiştir. Trabzon’da gezerken, kendinize ve sevdiklerinize hediye edebileceğiniz kendinize özgü, size özel çantalar veya kurumunuz için ham bez çanta üretimi ve baskı siparişlerinizi almaktayız. Poşet çantalardan daha kullanışlı ve dayanıklı olması bir yana, tertemiz doğamızı kirletmemek için %100 doğal ham bez çantalarımız her daim kullanıma da uygundur. Baskılı ve baskısız olmak üzere; bez çanta, kese, büzgülü sırt çantası seçeneklerimiz mevcuttur. Fuar katılımlarınızda da kullanabileceğiniz çantalardır. 

 

Kurumsal veya kişiye özel tasarımlarımız için bizimle iletişime geçin;

Matis Grup Tekstil Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Adres : Mecidiye Mah. Adıyaman Cad. No: 2

Uzundere - Sultanbeyli / İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon-1 : +90 (216) 634 10 76

Telefon-2 : +90 (216) 634 69 10

Telefon-3 : +90 (216) 498 54 94

E-mail : info@bezcantadunyasi.com


İletişim
Matis Grup Tekstil Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Merkez Ofis ve Fabrika : Abdi İpekçi Mah.
Gaffar Okan Cad No: 80

Darıca  /  KOCAELİ   /  TÜRKİYE

Üretim : Sultanbeyli / İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon 1    : +90 (216) 634 10 76

Telefon 2    :+90 (216) 634 69 10

Telefon 3    :+90 (216) 498 54 94

E-mail : info@bezcantadunyasi.com


Web Sitesi :
http://www.bezcantadunyasi.com
Sosyal Medyada Biz
Bize Yazın