Homeros’un ‘Ebedi mavilikler ülkesi’ dediği ve bir diğer Bodrumlu Cevat Şakir’in de ‘başka yerde olup nur içinde yatılacağına burada nur içinde yaşanır’ demesi boşuna değildir. Tarih boyunca, önceki adı ile Halikarnassos, sonraki adıyla Bodrum,paylaşılamayan ve uğrunda hep mücadele edilen bir yer olmuştur. Tertemiz denizi ve paha biçilemez değerde kaleleriyle günümüzde önemli bir turizm merkezi olan Bodrum; Muğla iline bağlı bir ilçedir. Bugün Bodrum, bir tatil yöresinden beklenen tüm unsurları ve beklentileri bünyesinde toplamış, yaz-kış yaşanabilecek önemli bir turizm merkezidir. Bodrum, Türkiye’nin en önemli tatil beldelerinden biri olmak ile beraber yaz aylarında burayı ziyaret eden yerli-yabancı turist sayısı ile nüfusunu bir anda artar.

          Bu belde yalnızca tatil ile sınırlı kalmayıp gezilebilecek birçok kale bulundurmaktadır içerisinde. Cezbedici bu tatil beldesine gidip,tarihin kokusunu ciğerlerinizin derinliklerine çekmeden olmaz. Yanınızda tarihin güzel kalıntılarının parçalarını bulundurmak, anılarınızın tazeleyicisi olacak. Ham bez çanta elde, sırtta, evde, işyerlerinde ve tüm kamusal alanlarda sürekli hareket halinde olduğu için açık alan reklamları konusunda önemli bir tanıtım ürünüdür.Ürünlerimiz doğal ortamda çözünebilir %100 pamuk ve geri dönüşümlü malzemeden üretilmektedir. Gelişmiş ülkeler bez çanta kullanımını arttırmak ve özellikle sahip oldukları doğal alanları korumak ve gelecek nesillere daha temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakmak için çalışmalar yapmakta, bazı bölgelerde poşet kullanımı yasaklanıp firmalar bez çanta kullanımına yönelmektedir.

           Ham bez çantalarımız;geri dönüşümlü ve her geçen gün kirlenen ve tek kullanımlık plastik poşet çanta yerine kullanılabilecek kullanışlı ve uzun ömürlü çantadır. Ürünlerimizi doğaya zararsız olan ve kalın kumaşlı olmasıyla beraber, iç göstermeyen; kalite standartlarının üstünde kumaşlarımızla ürünlerimiz sizlere yol arkadaşlığı edecek.Dilediğiniz renk ve modelde, isteğiniz seçili ebatta tasarımlarımızda adet sınırı olmadan sizlere sunuyoruz.

 

 

Kurumsal veya kişiye özel tasarımlarımız için bizimle iletişime geçin;

Matis Grup Tekstil Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Adres : Mecidiye Mah. Adıyaman Cad. No: 2

Uzundere - Sultanbeyli / İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon-1 : +90 (216) 634 10 76

Telefon-2 : +90 (216) 634 69 10

Telefon-3 : +90 (216) 498 54 94

E-mail : info@bezcantadunyasi.com

.


İletişim
Matis Grup Tekstil Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Merkez Ofis ve Fabrika : Abdi İpekçi Mah.
Gaffar Okan Cad No: 80

Darıca  /  KOCAELİ   /  TÜRKİYE

Üretim : Sultanbeyli / İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon 1    : +90 (216) 634 10 76

Telefon 2    :+90 (216) 634 69 10

Telefon 3    :+90 (216) 498 54 94

E-mail : info@bezcantadunyasi.com


Web Sitesi :
http://www.bezcantadunyasi.com
Sosyal Medyada Biz
Bize Yazın