Bez Çanta Nerede Kullanılır

Bez çanta nerelerde kullanılır? Bez çanta kullanımı konusunda toplum olarak geç kalmış bir ülkeyiz aslında bunun nedeni naylon poşetlerin hayatımızda daha çok varoluşuyla ilgiliydi. Artık insanlar bilinçlenerek bez çantaya yönelmeye başladı. Çevreye ve doğaya yararlı geri dönüşümü olan bu çantalar alışverişleriniz de, dışarda gezerken yada bir eşyanızı taşımak için daha birçok yerde kullanabiliriz. Naylon poşetlerin kullanıldığı her alana muadildir.

Her alanda kullandığı gibi tek kullanımlık olmaması doğa için de zararı önlemiş oluyoruz. Görünüş açısından şık görüntüsüyle her an her yerde kolunuza takıp çıkmak için uygundur. Dayanıklı olması, taşımakta rahatlık sağladığı gibi üretici ve markalar içinde avantajlı bir üründür. Sizin elinizde bir markanın üstünde logosu bulunan bir çantayı taşımanız bile o markanın reklam değerini arttırır.

Bez çantaların ham maddesi pamuktur. Pamuktan üretildiği için de doğada çözünmesi kolaydır. Ekonomik yönden de bir çantayı birçok kez kullanabilirsiniz naylon poşetler gibi tek kullanımlık değildir. Tasarım konusunda da boyalar su bazlı ürünler kullanılır. Doğaya yararı olduğu gibi insan sağlığı için de tehlike arz etmez özellikle çocuklarınız için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


İletişim
Matis Grup Tekstil Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Merkez Ofis ve Fabrika : Abdi İpekçi Mah.
Gaffar Okan Cad No: 80

Darıca  /  KOCAELİ   /  TÜRKİYE

Üretim : Sultanbeyli / İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon 1    : +90 (216) 634 10 76

Telefon 2    :+90 (216) 634 69 10

Telefon 3    :+90 (216) 498 54 94

E-mail : info@bezcantadunyasi.com


Web Sitesi :
http://www.bezcantadunyasi.com
Sosyal Medyada Biz
Bize Yazın